Stage: (Digital) Marketing

Maak impact in de wereld van marketing & communicatie bij Qisum!

Heb jij een passie voor muziek en wil je direct bijdragen aan het succes van onze marketingcampagnes? Als stagiair(e) bij de afdeling Marketing & Communicatie speel je een essentiële rol in het onderhouden van campagnes, het beheer van onze social media kanalen, het ondersteunen van onze gebruikers en het onderhouden van nieuwsbrieven. Je werkt nauw samen met ons team om Qisum naar een hoger niveau te tillen.

Wat ga je doen?
 • Ondersteunen bij het plannen en uitvoeren van marketingcampagnes.
 • Beheren van onze social media kanalen en zorgen voor regelmatige en boeiende updates.
 • Helpen bij het creëren van content voor nieuwsbrieven en andere communicatie-uitingen.
 • Ondersteunen bij het beantwoorden van gebruikersvragen en feedback.
 • Analyseren van campagneresultaten en bijdragen aan het verbeteren van onze strategieën.
Wat verwachten we van jou?
 • Je volgt een HBO-opleiding in de richting van Marketing, Communicatie, Media of een vergelijkbare studie.
 • Je hebt affiniteit met muziek en de muziekindustrie.
 • Je bent creatief, communicatief sterk en hebt een klantgerichte instelling.
 • Je bent georganiseerd en kunt goed zelfstandig werken.
 • Ervaring met social media beheer en content creatie is een pluspunt.
Wat bieden wij jou?
 • Een unieke kans om werkervaring op te doen in de muziekindustrie.
 • Een dynamische en inspirerende werkomgeving in Amsterdam Zuid-Oost.
 • Ruimte voor eigen inbreng en creativiteit.
 • Begeleiding van ervaren professionals.
 • Een stagevergoeding en de mogelijkheid om na je stage door te groeien binnen Qisum.

Solliciteren
Heb jij interesse in deze stageplek?
Voeg jouw CV toe aan een mail waarin je uitlegt waarom deze functie jou motiveert en stuur deze naar roy.vandamme@qisum.nl.

Over Qisum
Qisum is een nieuw Nederlands streamingplatform dat de artiest centraal stelt. Het platform biedt een uitgebreide reeks diensten, waaronder muziek, videoclips, albums, livestreams en door curatoren samengestelde playlists. Het platform richt zich op lokaal talent en combineert diverse functies om een unieke ervaring te bieden. Gebruikers kunnen niet alleen genieten van muziek, maar ook van live concerten, merchandise, tickets, exclusieve behind-the-scenes content en eigen originele formats zoals ‘Spotlight’ en ‘Levenswerk’. Qisum streeft ernaar artiesten een breed scala aan contentmogelijkheden te bieden en fans dichter bij hun favoriete artiesten te brengen. Met de missie om de band tussen muziekliefhebbers en artiesten te vernieuwen en te versterken, zet Qisum de rij

Meer Nieuws

Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Win een gratis studiosessie met Oath
Ben jij de volgende grote naam in de rap- en R&B wereld? Samen met Oath, muziekproducer en componist zijn wij op zoek naar next level artiesten voor het nieuwe format ‘Spitstop’.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.

Blijf op de hoogte

Laat je e-mail achter en blijf op de hoogte van de laatste updates