Stage: Creatieve vormgeving en video bewerking

Maak impact in de wereld van vormgeving bij Qisum!

Breng je creativiteit tot leven en ondersteun ons vormgevingsteam als stagiaire Vormgever bij Qisum. Draag bij aan het ontwikkelen van visuele content die artiesten en fans dichter bij elkaar brengt. Je werkt nauw samen met ons team om Qisum naar een hoger niveau te tillen.

Wat ga je doen?

 • Ontwerpen van covers en headers voor app.qisum.nl
 • Creëren van grafische content voor diverse marketinguitingen
 • Video editing en mogelijk motion design voor sociale media
 • Meedenken en uitvoeren van creatieve concepten voor campagnes en evenementen
 • Samenwerken met verschillende teams om visuele behoeften te begrijpen en te realiseren

Wat verwachten we van jou?

 • Je volgt een HBO-opleiding in de richting van Grafische Vormgeving of een vergelijkbare studie
 • Basiskennis van Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign)
 • Creatieve en innovatieve mindset met oog voor detail
 • Gestructureerd werken en zelfstandig projecten kunnen uitvoeren
 • Goede communicatieve vaardigheden en een teamplayer
 • Ervaring met Premiere en After Effects is een pluspunt
Wat bieden wij jou?

 • Een unieke kans om werkervaring op te doen in de muziekindustrie.
 • Een dynamische en inspirerende werkomgeving in Amsterdam Zuid-Oost.
 • Ruimte voor eigen inbreng en creativiteit.
 • Begeleiding van ervaren professionals.
 • Een stagevergoeding en de mogelijkheid om na je stage door te groeien binnen Qisum.

Solliciteren

Heb jij interesse in deze stageplek?

Voeg jouw CV toe aan een mail waarin je uitlegt waarom deze functie jou motiveert en stuur deze naar rogier.dieks@qisum.nl.

Over Qisum
Qisum is een nieuw Nederlands streamingplatform dat de artiest centraal stelt. Het platform biedt een uitgebreide reeks diensten, waaronder muziek, videoclips, albums, livestreams en door curatoren samengestelde playlists. Het platform richt zich op lokaal talent en combineert diverse functies om een unieke ervaring te bieden. Gebruikers kunnen niet alleen genieten van muziek, maar ook van live concerten, merchandise, tickets, exclusieve behind-the-scenes content en eigen originele formats zoals ‘Spotlight’ en ‘Levenswerk’. Qisum streeft ernaar artiesten een breed scala aan contentmogelijkheden te bieden en fans dichter bij hun favoriete artiesten te brengen. 

Meer Nieuws

Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Win een gratis studiosessie met Oath
Ben jij de volgende grote naam in de rap- en R&B wereld? Samen met Oath, muziekproducer en componist zijn wij op zoek naar next level artiesten voor het nieuwe format ‘Spitstop’.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.

Blijf op de hoogte

Laat je e-mail achter en blijf op de hoogte van de laatste updates