Stage: Artiesten & Label Relaties

Maak impact in de muziekwereld bij Qisum!

Heb jij een passie voor muziek en wil je direct bijdragen aan de carrière van artiesten? Als stagiair(e) bij de afdeling Artiesten & Label Relaties speel je een cruciale rol in het onderhouden en versterken van onze banden met artiesten en labels. Je ondersteunt ons in relatiebeheer, helpt artiesten zichzelf beter te positioneren op ons platform en werkt mee aan de productie van unieke content.

Wat ga je doen?
Ondersteunen in het relatiebeheer van artiesten en labels.
 • Meedenken over strategieën voor artiesten om zichzelf beter te positioneren op Qisum.
 • Meehelpen bij het produceren van content in samenwerking met artiesten.
 • Assisteren bij evenementen en opnames.
Wat verwachten we van jou?
 • Je volgt een HBO-opleiding in de richting van Muziekmanagement, Media of een vergelijkbare studie.
 • Je hebt een grote affiniteit met muziek en de muziekindustrie.
 • Je bent communicatief sterk en hebt een klantgerichte instelling.
 • Je kunt goed organiseren en behoudt altijd het overzicht.
Wat bieden wij jou?
 • Een unieke kans om werkervaring op te doen in de muziekindustrie.
 • Een dynamische en inspirerende werkomgeving in Amsterdam Zuid-Oost.
 • Ruimte voor eigen inbreng en creativiteit.
 • Begeleiding van ervaren professionals.
 • Een stagevergoeding en de mogelijkheid om na je stage door te groeien binnen Qisum.

Solliciteren
Heb jij interesse in deze stageplek?
Voeg jouw CV toe aan een mail waarin je uitlegt waarom deze functie jou motiveert en stuur deze naar roy.vandamme@qisum.nl.

Over Qisum
Qisum is een nieuw Nederlands streamingplatform dat de artiest centraal stelt. Het platform biedt een uitgebreide reeks diensten, waaronder muziek, videoclips, albums, livestreams en door curatoren samengestelde playlists. Het platform richt zich op lokaal talent en combineert diverse functies om een unieke ervaring te bieden. Gebruikers kunnen niet alleen genieten van muziek, maar ook van live concerten, merchandise, tickets, exclusieve behind-the-scenes content en eigen originele formats zoals ‘Spotlight’ en ‘Levenswerk’. Qisum streeft ernaar artiesten een breed scala aan contentmogelijkheden te bieden en fans dichter bij hun favoriete artiesten te brengen.

Meer Nieuws

Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Win een gratis studiosessie met Oath
Ben jij de volgende grote naam in de rap- en R&B wereld? Samen met Oath, muziekproducer en componist zijn wij op zoek naar next level artiesten voor het nieuwe format ‘Spitstop’.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.

Blijf op de hoogte

Laat je e-mail achter en blijf op de hoogte van de laatste updates