Vunzige Deuntjes x Qisum: extra feest voor het 10-jarig bestaan

Urbanfestival Vunzige Deuntjes viert op zaterdag 8 juli hun 10-jarig jubileum. In deze 10 jaar zijn ze uitgegroeid tot een van de bekendste namen in de festivalwereld. Qisum en Vunzige Deuntjes hebben de koppen bij elkaar gestoken: voor deze speciale gelegenheid biedt Qisum exclusieve content aan, waaronder een documentaire die een kijkje achter de schermen van het festival geeft.

Het jubileum van Vunzige Deuntjes is de perfecte gelegenheid om te laten zien wat Qisum allemaal in huis heeft. Qisum is een revolutionair platform, waar artiesten hun creativiteit op een optimale manier kunnen uitdragen door alle vormen van hun content op één locatie aan hun fans aan te bieden en zo een unieke ervaring voor muziekliefhebbers kunnen creëren. “Met ons platform willen we ook een plek geven aan unieke Nederlandse muziekculturen. De Nederlandse Hiphop en R&B cultuur is nu enorm onderbelicht. Deze samenwerking met Vunzige Deuntjes laat precies zien wat welk podium we die subculturen kunnen bieden,” aldus Remko de Jong, Head of Marketing van Qisum.

Al het beste van alle Nederlandse muziek

Op het podium bij Vunzige Deuntjes zijn op zaterdag 8 juli artiesten zoals Ronnie Flex, WEF, Vunzige Deuntjes Soundsystem, Frenna, Jonna Fraser te zien. Deze artiesten komen stuk voor stuk ook terug op Qisum, waar fans nog meer interessante content kunnen ontdekken. Naast deze urban artiesten zijn er op Qisum ook pagina’s van andere grote namen uit de Nederlandse muziekwereld te vinden. “We zien een duidelijk groeiende belangstelling voor audiovisuele content rondom evenementen en concerten binnen de muziekgenres die wij met Vunzige Deuntjes vertegenwoordigen. De samenwerking met Qisum biedt ons de mogelijkheid hier op geheel eigen wijze in mee te gaan, met o.a. een livestream op ons festival en een mini docu-serie over onze organisatie,” aldus Simon Bruinsma, Marketing Manager van Vunzige Deuntjes.

Unieke Vunzige Deuntjes content

Op zaterdag 8 juli viert Vunzige Deuntjes haar 10-jarig bestaan. Om dit te vieren vind jij op Qisum de exclusieve docuseries over Vunzige Deuntjes. Op zaterdag zelf hebben we nog een unieke verrassing. Wil je dit niet missen? Meld je dan aan als beta-tester en ontdek de exclusieve content op het platform. Aantal plekken zijn beperkt, dus meld je nu aan via deze link.

Samen op weg naar een muzikale toekomst

De samenwerking tussen Qisum en Vunzige Deuntjes is een enorme mijlpaal voor beide partijen. Het samenkomen van onze gedeelde drang naar innovatie en passie voor muziek, belooft een spannend nieuw hoofdstuk in te luiden.

Bij Qisum zijn we overtuigd van de potentie die schuilgaat in samenwerkingen en de kansen die ons platform biedt voor vernieuwing en groei in de muziekbranche. Of je nu een artiest, platenlabel, festivalorganisator of een andere betrokkene in de muziekindustrie bent, we nodigen je uit om samen met ons deze muzikale toekomst vorm te geven.

Sta je open voor deze unieke mogelijkheid? Neem dan vandaag nog contact met ons op om te ontdekken hoe Qisum kan bijdragen aan jouw muzikale ambities.

Meer Nieuws

Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Win een gratis studiosessie met Oath
Ben jij de volgende grote naam in de rap- en R&B wereld? Samen met Oath, muziekproducer en componist zijn wij op zoek naar next level artiesten voor het nieuwe format ‘Spitstop’.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.

Blijf op de hoogte

Laat je e-mail achter en blijf op de hoogte van de laatste updates