Vacature: Content Curator

Sta aan het begin van een nieuwe muziekbeleving en breng Nederlandse artiesten en muziekliefhebbers samen. Beoordeel en selecteer (muziek)content, denk proactief mee over nieuwe content, en geef de artiest en haar content de juiste plek op het platform. Je werkt nauw samen met de eindredacteur en de andere redacteuren.

Over de functie
Als (parttime) Content Curator bij Qisum ondersteun jij de contentredactie en houd jij je voornamelijk bezig met de volgende werkzaamheden:

  • Je beoordeelt en structureert de content die we van onze artiesten, platenlabels, uitgevers, etc. ontvangen.
  • Je uploadt de content naar Qisum via ons eigen content managementsysteem.
  • Je bedenkt op welke plekken de content het beste tot zijn recht komt op het platform. Geef de content de aandacht die het verdient!
  • Je houdt jezelf up-to-date op het gebied van muziektrends.

Een rol in een enthousiast en jong team, waarin jij volop kunt groeien!

Functie-eisen

  • Minimaal mbo werk- en denkniveau in de richting Media, Informatie
  • Muziekkennis is een pré
  • Je bent IT-vaardig en hebt interesse in het aanleren van nieuwe skills
  • Je werkt gestructureerd en hebt een zelfstandige werkhouding met een groot verantwoordelijkheidsgevoel
  • Je bent een gemotiveerde en gedreven teamplayer
  • Je bent doordeweeks beschikbaar

Wat we je bieden
Je komt terecht in een prettige en dynamische werkomgeving in de muziekindustrie. Het werk wordt gedaan vanuit ons kantoor in Amsterdam Zuid-Oost. Een tijdelijk parttime/fulltime contract van 24 tot 40 uur, met uitzicht op een vast dienstverband.

Solliciteren

Heb jij interesse in deze functie?

Voeg jouw CV toe aan een mail waarin je uitlegt waarom deze functie jou motiveert en stuur deze naar roy.vandamme@qisum.nl.

Over Qisum
Qisum is een nieuw Nederlands streamingplatform dat de artiest centraal stelt. Het platform biedt een uitgebreide reeks diensten, waaronder muziek, videoclips, albums, livestreams en door curatoren samengestelde playlists. Het platform richt zich op lokaal talent en combineert diverse functies om een unieke ervaring te bieden. Gebruikers kunnen niet alleen genieten van muziek, maar ook van live concerten, merchandise, tickets, exclusieve behind-the-scenes content en eigen originele formats zoals ‘Spotlight’ en ‘Levenswerk’. Qisum streeft ernaar artiesten een breed scala aan contentmogelijkheden te bieden en fans dichter bij hun favoriete artiesten te brengen.

Meer Nieuws

Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Win een gratis studiosessie met Oath
Ben jij de volgende grote naam in de rap- en R&B wereld? Samen met Oath, muziekproducer en componist zijn wij op zoek naar next level artiesten voor het nieuwe format ‘Spitstop’.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.
Vacatures
Bij Qisum zijn we constant in beweging en groeien we snel. Daarom zijn we op zoek naar gepassioneerde en getalenteerde mensen om ons team te versterken. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint aan je carrière, bij Qisum vind je een inspirerende werkomgeving waar jouw creativiteit en inzet echt het verschil kunnen maken.
Nederlandse artiesten staan centraal op Qisum
René Froger heeft als mede-initiatiefnemer vandaag het innovatieve online muziekplatform Qisum officieel gelanceerd. Qisum heeft de ambitie om een allesomvattende hub te worden voor Nederlandse muziek, dat fans eenvoudig toegang geeft tot muziek, video’s en meer van hun favoriete artiesten. Het platform bouwt bruggen tussen artiest en fans en is voor zowel gevestigde namen als opkomend talent.

Blijf op de hoogte

Laat je e-mail achter en blijf op de hoogte van de laatste updates